Brazilský keratin

Brazilský keratin COCOCHOCO - přírodní narovnání a ozdravení vlasů

Brazilský keratin je čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády.

BRAZILIAN-KERATIN-2010-Look-15-58222

 

Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu. Keratin je protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů.

Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, který nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.

 

Brazilský keratin kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou:

  • slunce – UV záření
  • mořská voda
  • chlorovaná voda
  • vítr a mráz

 

Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu.

Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 3 – 6 měsíců z vlasů postupně vymývá.

Doba aplikace trvá 1 – 2 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Doba potřebná k úpravě vlasů se velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít. Toto ošetření obnovuje odolnost vlasů: déšť nebo pot už nebude mít vliv na váš účes. Keratin se z vlasů postupně vymývá mytím vlasů. Pokud bude klient aplikaci opakovat, může za několik měsíců pozorovat výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky. Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích v Severní a Latinské Americe, ve Francii nyní i v České republice.

 

Kdy se doporučuje provést aplikaci brazilského keratinu?

  • ideálně 1-2 týdny po barvením ( nebo po keratinu 1-2 týdny)
  • po prodloužení vlasů

(doporučujeme odbornou aplikaci v kadeřnickém salonu, aby se nepoškodily keratinové spoje)

 

Jak často se doporučuje brazilský keratin aplikovat?

Ideálně po 3 až 6 měsících, tzn. 3 – 4x ročně, ale je možno aplikovat i častěji, např. 1x měsíčně. Opakovaná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se přestanou lámat a budou lépe růst.

 

Jaká je péče o vlasy po aplikaci brazilského keratinu?

První umytí vlasů se doporučuje provést nejdříve za 3 dny od aplikace. První 3 dny vlasy nenamáčejte ani jiným způsobem (např. v bazénu či v moři). Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem.A přežehlete min 2x žehličkou při 230 stupních.

Doporučujeme používat šampony a kondicionery , které neobsahují chlorid sodný a jsou určeny přímo pro péči o vlasy ošetřené brazilským keratinem.

 

Styling přípravky (laky na vlasy, gely na vlasy, gumičky, sponky apod.) doporučujeme používat až po prvním umytí vlasů, tj. nejdříve za 3 dny. Do té doby nechejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.

 

nahoru