Londa Professional

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími.

Jako expert na kosmetiku vlasových salonů, přináší Londa každý den něco nového, abychom mohli lépe vykonávat svoji práci a aby byli zákazníci stále spokojenější. A to v mnoha evropských a asijských zemích. V mnoha zemích má již dlouho jméno Londa vynikající zvuk a pověst.

Proč právě Londa?

Londa – to je víc než pouhé jméno společnosti.
Londa je autentická a emocionálně vitální značka. Londa oslovuje kadeřníky, kteří jsou otevření, samostatní, osobití a nároční. Jsou to lidé vyzařující individualitu a vlastní styl.

DŮVĚRA A SPOLEHLIVOST

Značka Londa vznikla již v r. 1956 a o 3 roky později byla registrována jako Londacolor. Tradice a bohaté zkušenosti jsou základem její stability, kterou od roku 2003 ještě upevnilo spojení se světovým gigantem Procter and Gamble.

KVALITA A STABILITA

Péče, styling i barvy mají u Londa Professional vysokou kvalitu.Vycházející z technologií vyvinutých v nákladně vybavených laboratořích. Plné využití tu najdou jak vědecké receptury, tak i celá škála čistě přírodních výtažků,které vlasům prospívají a zaručují jejich bezvadný vzhled i upravitelnost.

 

ROZVOJ DOVEDNOSTÍ

Londa Professional  zastává názor, že účesy jsou pro život, nejen pro přehlídková mola. Proto dala vzniknout novou Londa Academii, kde naši kadeřníci získávají špičkové vzdělání A učí se novým věcem, které aplikují ve svých salonech.Londa jde každým rokem vpřed. Letos na 1.mezinárodním kongresu ve Slovinsku, kde nás prezentoval mladý dynamický.Tým Londa Professional.Londa kolem sebe buduje pevnou Londa komunitu, jejímž smyslem je vzájemná inspirace, podpora a sdílení zkušeností a pozitivních emocí, protože to posouvá kadeřnický svět a jeho členy vpřed.

PEVNÉ PARTNERSTVÍ

Upevňujeme své vztahy pro podnikání. Spolehlivé jednání, individuální přístup sympatických obchodních zástupců,rychlé dodání zboží, školení, soutěže, vnímání důvěry a věrnosti. To vše a mnohem více pro naši spolupráci a spokojený životní styl.

CENOVÁ DOSTUPNOST

Londa Professional počítá se světovou ekonomickou recesí a je si vědoma toho, že zákazníci salonů dnes mnohem více hledí na úroveň a kvalitu služeb, které za své peníze získají. Proto stále nabízíme špičkovou kvalitu tak, aby byla dostupná všem kadeřníkům, kteří chtějí za příznivou cenu dosahovat perfektních výsledků.

 

 

nahoru