Prodlužování Great Lenghts

Dovolte nám představit firmu GREAT LENGTHS, která se zabývá prodlužováním a zhušťováním vlasů

a je CELOSVĚTOVOU ŠPIČKOU v tomto oboru.

 

559937_2813124705383_80779881_n

 

 

Proč je metoda Great Lengths světovou jedničkou v prodlužování vlasů?

 

Zatím co standartní metody používají pro prodlužování vlasy evropské, nebo asijské, Great Lengths dováží vlasové prameny z Indických chrámů.

Jedná se tak o 100% přírodní lidský vlas té nejvyšší kvality,

který je ručně zpracován, tříděn ve směru růstu vlasů, jeho struktura je pevná, lesklá, hydratovaná a vlasy se necuchají ani netřepí.Takovéto kvalitní vlasy je možno bez jakýchkoli problémů i několikrát obnovit.

Výzkum totiž ukázal, že Evropské a Asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování.

Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně. nejdůležitějším prvkem při prodlužování vlasů je jeho napojení, což je zásadní pro naprostou spokojenost zákazníka.

 

Proto firma Great Lengths vyvinula revoluční způsob pro napojení vlasů pomocí keratinu. Keratin je základní stavební prvek každého vlasu.

Napojení keratinem je tak mnohem lepší – samotné napojení reaguje na vnější napojení stejně jako vlasy – zůstává pružné.

Jiné tipy napojení způsobují, že při mytí a fénování vlasové prameny ze spojů vypadávají.

 

Patentový způsob napojení keratinem zaručuje, že prodloužené vlasy budou husté a krásné mnohem déle.

A navíc spoje nejsou vůbec vidět – lze je totiž přizpůsobit konkrétnímu odstínu vašich vlasů.

 

JA JA JA

NÁZOR KADEŘNÍKA:

Tuto firmu jsme si vybrali, protože nabízí a zaručuje se za veškerou kvalitu přípravků,vlasů,spojů-keratinem, a za revoluční novinku aplikace prodloužených vlasů – ULTRAZVUKEM. To znamená, že tato firma je jedničkou především kvůli kvalitě,

(oblíbili si ji i HOLLYWOODSKÉ HVĚZDY JAKO JE JENNIFER LOPEZ A DALŠÍ … )

kterou nabízí. Vlasy jsou 100% !!! nejsou nikterak chemicky upravené, indické vlasy procházejí depigmentací a regenerací až 25 dní, takže je vlas neskutečně kvalitní.

„Tyto vlasy jsou ty nejkvalitnější co jsem v životě viděla.“

Jejich keratinový spoj je téměř totožný s keratinem našeho vlasu.

„Tím pádem když se náš vlas otevře nebo uzavře,keratinový spoj udělá totéž.Vlas tedy není škrcen a volně dýchá.“

Vlasy se neničí a po sundání jsou stejně tak kvalitní jako při nandání. Jejich kvalita se nehorší!

Aplikace keratinu je revoluční díky MAXIMÁLNĚ šetrnému nandání pramenů ULTRAZVUKEM aplikace je tak přesná, úhledná. Spoje jsou tenké, pevné, hladké.Při spaní vás nic netlačí, necítíte tíhu vlasů.

Proto do této metody prodloužení vlasů jdu sama i já a moc se na ní těším, je to totiž záruka

KRÁSNÝCH A PŘEDEVŠÍM ZDRAVÝCH VLASŮ, s kterými budete nad míru spokojená.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

HISTORIE

549790_546628208695494_537151360_n

Historie Great Lenghts - Firma Great Lengths je špičkou na světovém trhu v prodloužení a zhušťování vlasů.

Zakladatel firmy David Gold vytvořil systém prodlužování vlasů.V roce 1991 vyvinul a patentoval metodu, kterou si oblíbily ženy na celém světě.Vždy byl používán 100% lidský vlas té nejvyšší kvality.Zvláštní důraz byl vždy kladen na výběr a zpracování vlasů, jeho následná impregnace,ruční třídění po směru růstu vlasů (tím je zajištěno, že nedochází k uzlíčkování a cuchání vlasů).

Vlasy jsou vždy indické, mají pevnou lesklou strukturu a minimální třepivost konců, takže jsou velmi krásné a přirozené i po několika obnovách.

Keratin spojující vlasy obsahuje řetězec polimerů mající molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům.Spoje tedy necítíme téměř ani na dotek a co je nejdůležitější, nijak nezatěžují ani nepoškozují naše vlasy.

Jednou z největších výhod metody Great Lengths oproti konkurenci je nulová chybovost při aplikaci.Díky tomu máme dokonalý spoj, který nesjíždí, vlasy se nevyčesávají a celkový vzhled je velmi přirozený.

Nejen, že při práci to550052_546627922028856_1270632716_nuto dokonalou metodou budete nadšeni, ale zákazník bude odcházet z našeho salonu spokojen a s pocitem dobře a kvalitněodvedené práce.

 

 

nahoru