Vizážistika

Čeká Vás slavnostní příležitost, narozeniny, ples, výročí či firemní večírek, nebo si chcete jen tak zlepšit náladu? Užijte si to a nechte se krásně nalíčit, umocníte tak svůj celkový zážitek! Budete se cítit sebevědomě, přitažlivě a sexy! Podle Vašeho přání Vám vytvoříme nádherný make-up vhodný pro jakoukoliv příležitost…

 

Denní líčení jemný, decentní make-up, který podtrhne Vaši krásu, zvýrazní přirozenost a nezabere moc času. Denní líčení má být jemné, decentní. Základem je vždy lehký make-up, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochrannou. Především v zimním období je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem a chladem. Denní líčení má za úkol zvýraznit přirozenou krásu.

  • Cena pro denní líčení…  250kč cca 20-30 min

 

 

Večerní líčení zvýrazní a podtrhne Vaše rysy. Výrazné oči, krásná pleť a jemné rty, anebo decetní nalíčení očí s výraznými rty… Toto líčení se od denního liší tím, že je mnohem výraznější. Buďte vyjímečná v den kdy potřebujete zazářit, ať se jdete jen pobavit s přáteli nebo třeba na ples..

  • Cena pro večerní líčení… 300 – 350 kč cca 30 minut

 

 

Svatební líčení V tento den by každá nevěsta měla vypadat vyjímečně a nádherně. Make- up by v tento den měl být dostatečně výrazný, aby vypadal dobře na fotografiích, zároveň působit přirozeně a měl by vydržet po celý den.

  • Svatební líčení včetně trhání obočí, depilace rtů     …490 Kč cca. 60 – 90 min
  • Cena pro svatební líčení    …390 Kč cca. 30 – 60 min
  • Svatební líčení + zkouška    …690 Kč
  • Doprava   …100 Kč

 

Slavnostní líčení výrazné, nevšední nalíčení pro jedinečnou příležitost dle Vašeho přání a příležitosti na kterou se chystáte.

  • Cena pro slavnostní líčení….150 – 1000 Kč dle náročnosti(cca. 30 min – 2 hod)

Fotomakeup líčení na fotografie dle potřeby a typu fotografie. Budete se fotit? Líčení a kosmetika na fotografii má zcela odlišné zákonitosti než běžné líčení, které bez profesionální vizážistky jen obtížně sama dokážete. Využijte profesionální foto make-up na focení pro svou prezentaci, nebo na fotografii, či jako dáreček pro Vaše blízké.

Je důležité se osobně dohodnout na termínu a místu focení.Možnost foto-makeupu v salonu i na místě.

  • Cena foto-makeupu…. 450 – 500kč cca 40 – 60 minut

 

 KOMPLETNÍ PORADENSTVÍ V OBLASTI PÉČE O PLEŤ
Víte, jaký máte typ pleti? A jakou péči vaše pleť skutečně potřebuje? Jak a čím začít? Na co si dát naopak pozor? Nejdůležitější je každodenní péče ve Vaší koupelně. Pokud tedy znáte svůj typ pleti, je lehké vybrat vhodné přípravky.Odborníci doporučují používat ucelenou sadu od jedné značky. Jednotlivé přípravky na sebe navazují a vzájemně se v péči doplňují.  Poradenství Zdarma

nahoru